05. November 2021.

Rad policije u zajednici

U saradnji sa policijskim službenicima i ove školske godine osiguran je nastavak saradnje i uspostavljanje održivosti preventivnog programa edukacije učenika osnovnih škola “Lopov uvijek bude otkriven”. Projekat “Lopov uvijek bude otkriven” realizuje se u okviru programa “Rad policije u zajednici” u saradnji sa Visokim sudskim i tužilačkim vijećem BiH.

Radionica je danas održana i u našoj školi, sa ciljem povećavanja svijesti djece da se nezakonito ponašanje ne isplati i da lopov uvijek bude uhvaćen. Radionici su prisustvovali učenici VI razreda sa razrednicama Lejlom Đerzić i Samirom Hasaničević. Sigurnost djece u saobraćaju je odgovornost svih nas. Učenici I-1 i I-2 odjeljenja uživali su sa predstavnicima saobraćajne policije iz PU Centar.