27. January 2022.

Obavještenje o organizaciji i realizaciji nastave za drugo polugodište

📌 Poštovani roditelji/staratelji, dragi učenici i učenice, obavještavamo vas da nastava u II polugodištu počinje 31.januara 2022.godine u učionicama uz poštivanje higijensko – epidemioloških mjera prema istom modelu kao i u I polugodištu školske 2021/2022. godine.

📌 Nastava će se odvijati na osnovu ustaljenog rasporeda i satnice zvonjenja.

📌 Produženi boravak škole radit će, također, prema ustaljenom rasporedu.

📌 Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji, uvaženi prosvjetni radnici, želimo vam zdrav i sretan početak II polugodišta! 📚✏

Dokument možete pogledati ovdje.

U skladu sa Metodološkim uputstvom za prevenciju i kontrolu infekcije SARSCoV2 i oboljenja COVID 19 u osnovnim i srednjim školama u Kantonu Sarajevo ograničava se ulazak u prostorije svim osobama koje nisu zaposlenici škole. Ulaz u školu će biti konstantno zaključan. Ulazna vrata otvaraju se na poziv telefonom. Sve osobe koje ulaze u prostor škole (osim učenika i zaposlenika) na ulazu prije ulaska trebaju ispuniti Epidemiološki upitnik i pridržavati se važećih epidemioloških mjera.